AKADEMIE INTERNÍHO AUDITU

Základní vzdělání pro interní auditory.

Případové studie a sdílení praxe.

2 týdny a více než 10 odborníků z praxe interního auditu.

Akademie interního auditu je ucelený vzdělávací cyklus, který je zaměřený především na začátečníky a mírně pokročilé, kteří si přejí získat a rozvíjet základní znalosti a dovednosti v oblasti interního auditu ve spolupráci s kvalitními lektory. Cílem Akademie je poskytnout účastníkům komplexní pohled na všechny klíčové aspekty interního auditu.

 

Akademie interního auditu je unikátním školicím programem, který vám umožní proniknout do tajů interního auditu a rozšířit své odborné znalosti. Během kurzu se dozvíte nejen o metodologiích a postupech interního auditu, ale také o dalších příbuzných oblastech, jako je řízení rizik nebo vyšetřování podvodů. 

Naši lektoři jsou zkušení odborníci, kteří se dlouhodobě věnují internímu auditu a mají bohaté zkušenosti. Budou se s vámi dělit o své know-how a praktické tipy, které vám pomohou efektivněji a účinněji vykonávat svou práci v oblasti interního auditu.

Účast na Akademii je skvělou příležitostí pro rozvoj vašich profesních dovedností a rozšíření sítě odborných kontaktů. Věříme, že tímto kurzem získáte nejen nové znalosti, ale také se seznámíte s kolegy ze stejného oboru, se kterými si budete moci vyměňovat zkušenosti a inspiraci.