vOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - NABÍZÍ

Zveřejnění na jeden měsíc je zdarma, za každý další započatý měsíc účtujeme poplatek Kč 500,- + DPH. Inzerci volných míst si můžete objednat u Petry Škvorové skvorova@interniaudit.cz.
INTERNÍ AUDITOR/INTERNÍ AUDITORKA (m/ž)
19. června 2024

Jste komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci, vynikáte svými analytickými schopnostmi a rád/a se učíte novým věcem?

Do týmu interního auditu a kontroly IKEM hledáme nového kolegu či kolegyni. Ozvěte se nám!
Rádi přivítáme také čerstvé absolventy a absolventky.

S čím nám pomůžete?
Budete realizovat audity zaměřené na funkčnost a efektivitu nastavených interních procesů v celém spektru činnosti Institutu. Dále budete provádět kontrolní šetření a hodnocení kontrolních mechanismů, budete se podílet na vyhodnocování vnitřního kontrolního a řídicího systému a v neposlední řadě budete poskytovat poradenské a konzultační služby v rámci Institutu.

Co si získá Vaše srdce?

  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok
  • Podpora dalšího vzdělání a osobního rozvoje
  • Výhodné stravování přímo v IKEM
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • Ubytování pro mimopražské uchazeče

    Co od Vás budeme potřebovat?
  • Ukončené VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru
  • Znalost MS Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost a diskrétnost
  • Znalost legislativy pro oblast interního auditu; zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě

    Potěší nás zkušenost v oblasti interního auditu, znalost auditních postupů či znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek.

    Nástup je možný od 1. 7. 2024 nebo dle dohody.

    VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.
    V případě dotazů nás kontaktujte na alena.balazova@ikem.cz.

12. června 2024

Ministerstvo kultury hledá interního auditora do Odboru interního auditu a veřejnosprávní kontroly. Pozice je vhodná: a) pro zájemce po dokončeném studiu ; b) pro specialisty v jiném oboru, kteří mají zájem o interní audit; c) pro zkušenější a zkušené interní auditory, kteří se chtějí dále zdokonalovat v profesi interního auditu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Podílet se na přípravě ročního plánu auditů.
  • Provádět audity klíčových procesů a oblastí ministerstva nebo se na nich podílet (a to případně včetně auditů kybernetické bezpečnosti a IT).
  • Ověřovat a vyhodnocovat účelnost, hospodárnost a efektivnosti procesů.
  • Zpracovávat analýzy, trendy a statistiky.
  • Zjišťovat nedostatky a jejich příčiny, navrhovat doporučení k nápravě.
  • Zpracovávat zprávy z jednotlivých interních auditů.
  • Ověřovat implementaci auditních doporučení v praxi.
  • Připravovat reporting podle potřeb vedení ministerstva.
  • Podílet se na zlepšování auditorských postupů a na aktualizaci metodiky (zavádění datových analýz, AI, apod.).
  • Poskytovat doporučení a připomínky k návrhům legislativy, vnitřních předpisů a metodiky.

    Výhodou uchazeče bude:
  • Předchozí praxe v interním auditu.
  • Znalost auditní metodiky.
  • Ochota kontinuálně se vzdělávat.
  • Znalost oblasti IS/IT a kybernetické bezpečnosti.

Co Vám nabídneme?

  • Velmi zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí v centru Prahy.
  • Nováčkům příležitost poznat a naučit se interní audit, zkušeným profesní rozvoj a zdokonalení se v profesi interního auditu.
  • Provádět audit v souladu s Mezinárodními standardy pro profesní praxi interního auditu.
  • Příležitost poznat zajímavý sektor kultury.
  • U nás nebudete auditovat jen jednu dílčí věc stále dokola. Procesy poznáte komplexně a napříč ministerstvem, pochopíte kontext. Díky tomu bude Vaše práce zajímavá a rozhodně nesklouznete do rutiny.
  • Profesní rozvoj a sebevzdělávání.
  • Sympatický a pracovitý tým.
  • Příjemné zázemí, pružnou pracovní dobu, po zkušební době 1 den v týdnu home office, příspěvek na Multisport kartu.
  • Volný vstup do hradů, zámků, muzeí a galerií, které spadají do resortu Ministerstva kultury.
  • Členství v profesní organizaci - Českém institutu interních auditorů.
  • Možnost navrhovat a pomáhat zavádět změny v interním auditu.

    V případě zájmu si prosím podejte oficiální žádost, která je k dispozici na webových stránkách Ministerstva kultury, viz link níže. Pro služební místo ministerského rady č. 309 je potřeba vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu. Uzávěrka přihlášek je 26. července 2024. V případě dotazů se můžete obrátit na ředitele Odboru interního auditu a veřejnosprávní kontroly (odkaz: David Polášek MBA, DBA, ředitel odboru interního auditu a veřejnosprávní kontroly | mkcr.cz (gov.cz)).

    Odkaz na inzerát na webu MK: OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ na služební místo ministerského rady č. 309 v Odboru interního auditu a veřejnosprávní kontroly v Ministerstvu kultury | mkcr.cz (gov.cz)