Ing. Tereza KUBÍNOVÁ, eMBA, CFE

Senior manažerka, Forenzní služby a podpora integrity, EY Česká republika 

Tereza Kubínová je zkušenou senior manažerkou ve společnosti EY, kde se zabývá tématy integrity a compliance - zejména souladem prodejních a marketingových praktik s českou a zahraniční legislativou (zákony TOPO, FCPA a UK Bribery Act), prevencí a detekcí podvodného jednání a vyšetřováním případů podvodů a korupce.

Má více než 12 let zkušeností s pomáháním klientům v České republice a řadě dalších zemí. Je certifikovanou vyšetřovatelkou podvodů a absolvovala exekutivní MBA se zaměřením na oblast Business integrity na berlínské European School of Management and Technology. Je certifikovanou Lead Auditorkou pro ISO 37001:2016 „Anti-bribery management systems“

Tereza je organizátorem EY platformy Ethics and Compliance Officers Club, pravidelně přednáší na téma integrity a compliance pro klienty a širokou veřejnost a publikovala v českých médiích články s forenzním zaměřením. Je také autorkou kapitoly Whistleblowing v publikaci Compliance v podnikové praxi.

V rámci své praxe pracovala zejména pro klienty z farmaceutického odvětví a výrobců zdravotních prostředků, ale i pro řadu klientů z energetického a plynárenského průmyslu, stavebnictví a pro státní sektor.