Ján LALKA

Ján Lalka, Managing Director a zakladatel Surveilligence se specializuje na vyšetřování sofistikované insolvenční kriminality a vyvádění majetku ze společností úpadců. Ján má 16 let zkušeností s vyšetřováním finanční kriminality ve společnosti Surveilligence a ve forenzním týmu Deloitte.

Pracoval rovněž pro mezinárodní banku na řízení tržních rizik, pro privátní skupinu rizikového kapitálu, podílel se na restrukturalizaci strojařské společnosti a spolupodílel se na rozběhu faktoringové společnosti.

V rámci své praxe se podílel na mnoha projektech vyšetřování finanční kriminality, např. v České republice, Polsku, Rusku, Slovensku, Německu, Bulharsku, Kosovu, Černé Hoře nebo Ukrajině.

Ján vystudoval Žilinskou univerzitu a absolvoval dvouleté mezinárodní postgraduální studium aplikované ekonomie a ekonometrie na Academia Istropolitana Nova. Je členem INSOL Europe, Association of Certified Fraud Examiners, Council of International Investigators a Českého institutu interních auditorů. Ján je členem rady Centra restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka na VŠE v Praze. Pravidelně přednáší v respektovaných institucích na témata týkající se odhalování a vyšetřování podvodů.