O KONFERENCI

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

stejně jako každý rok, tak se i letos můžete těšit na národní konferenci, kterou organizuje Český institut interních auditorů, pod záštitou starostky města Mikulova a ve spolupráci s Ministerstvem financí ČR, ve dnech 5. – 6. listopadu 2024 s lahodným názvem Auditobraní aneb jak chutná interní audit. Místem našeho setkání bude hotel Galant, který se nachází v centru města s vůní jihu Moravy a v srdci kouzelné vinařské oblasti Pálava.

Budeme rádi, když spolu s námi ochutnáte nejen doušky vinařské úrody, ale i avizovaného interního auditu. V rámci Auditobraní, jsme pro Vás připravili úrodu z hroznů, po které většina z vás volala. Věříme, že vás ani tentokrát nezklameme.

Naší první nabídkou je v dnešní době velmi žádaná láhev s novou recepturou, která má na své etiketě uvedeno „Globální standardy“. Jí bude v rámci prvního dne našeho setkání konkurovat, v poslední době taky velmi žádaná, láhev s názvem „Umělá inteligence“. Po konzumaci jejího obsahu jistě všichni interní auditoři pochopí, že umělá inteligence nemá šanci nad nimi zvítězit.

V odpoledním bloku budeme v rámci pracovních skupin vybírat z auditorských hroznů a témat vhodných např. pro malé týmy interního auditu nebo interní auditory z veřejné správy nebo můžeme spolu vytvářet recepturu v rámci nefinančního reportingu.

Druhý den konference začneme přípitkem osvědčené odrůdy z láhve „Pokročilé metody datové analýzy“ a následně budeme v několika blocích ochutnávat a porovnávat generační přístupy, a hlavně motivaci a pohled mladé generace nejen na oblast interního auditu.      

Vedle přednášek, panelových diskusí a odborně zaměřených skupin jsme pro vás samozřejmě připravili i zajímavý zážitkový program. Již před tradiční večerní Číši vína spojenou s tombolou, kterou nás bude provázet cimbálová kapela, jsme v podvečerních hodinách pro Vás připravili komentované procházky historickým Mikulovem, či prohlídky a ochutnávky vín v místních vinařstvích.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na vás v Mikulově!!

O aktuálních informacích z přípravy konference se již tradičně dozvíte prostřednictvím webu www.interniaudit.cz.


Jménem přípravného výboru národní konference vás srdečně zve

Ing. Michal Čup, CIA, FCCA
Prezident ČIIA

 

Přípravný výbor národní konference

ctvrtlik.jpg

Miroslav Čtvrtlík

Cup_Michal_foto_24_k.jpg

Michal Čup

Daniel Häusler

Jiří_Jelínek.jfif

Jiří Jelínek

Jan_Kovalčík.jfif

Jan Kovalčík

Tomáš_Pivoňka.jfif

Tomáš Pivoňka

RD_foto_2024k.JPG

Dana Ratajská

Filip_Zelingr.jfif

Filip Zelingr