Volná místa Nabízí

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - NABÍZÍ

Zveřejnění na jeden měsíc je zdarma, za každý další započatý měsíc účtujeme poplatek Kč 500,- + DPH. Inzerci volných míst si můžete objednat u Petry Škvorové skvorova@interniaudit.cz.

18. prosinec 2018

REFERENT-AUDITOR/ka ESIF

MF – odbor AUDITNÍ ORGÁN  – REFERENT-AUDITOR/ka ESIF (zástup MD/RD)

Ministerstvo financí vyhlásilo výběrové řízení na služební místa FM 2879 a 2906, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5209 – Audit OP Z a OP PPR:

  • služební místa jsou systemizována do 13. platové třídy, zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů a motivační odměny ve smyslu usnesení vlády č. 444/2014,
  • činnost bude vykonávána v pracovním poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou),
  • místo výkonu práce: Praha,
  • předpokládaný termín nástupu: ihned (popř. dle dohody)

Hlavní náplní bude zejména:

  • výkon činností odpovídajících oborům služby 3 – Audit a 47 – Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy ve smyslu z. č. 234/2014 Sb., o státní službě;
  • výkon auditů systému a auditů operací– audity mohou být vykonávány v rámci celé ČR z pozice člena nebo vedoucího auditorského týmu;
  • spolupráce při naplňování auditní strategie, poskytování podkladů pro zpracování ročního a střednědobého plánu auditní činnosti;
  • spolupráce při zpracování prohlášení při uzavření pomoci za programové období ;
  • provádění analytické činnosti a reportingu;
  • spolupráce při zpracovávání stanovisek k návrhům orgánů EU;
  • účast na jednáních odborných pracovních skupin;
  • zpracování zpráv o výsledcích auditů a vedení složek auditů.

Žádosti se podávají do 7. ledna 2019.

Pro zájemce jsou kompletní podmínky a podrobnosti uveřejněny na webových stránkách MF zde:

26. listopad 2018

Interní auditor/ka

Česká geologická služba hledá:

INTERNÍHO AUDITORA/KU

Náplň práce:

  • Komplexně zajišťuje nezávislé a objektivní přezkoumávání a vyhodnocování operací a vnitřního kontrolního systému organizace dle zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a prováděcí vyhlášky č. 416/2004 Sb.
  • Odpovídá za vyhledávání a vyhodnocování rizik, včetně korupčních rizik a na základě svých zjištění předkládá řediteli organizace doporučení ke zdokonalování kvality, předcházení nebo zmírnění rizik a nápravě zjištěných nedostatků
  • Sestavuje střednědobý a roční plán činnosti interního auditu
  • Každoročně vyhodnocuje výsledky interního auditu a finančních kontrol
  • Poskytuje konzultační a poradenskou činnost

Požadujeme:

  • VŠ/VŠ bakalář – nejlépe ekonomického nebo právnického směru, min. 2 roky praxe interního auditora
  • znalost legislativy a hospodaření příspěvkových organizací, zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a návazných právních norem
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti.
  • výhodou je certifikace a praxe interního auditora ve veřejné správě.

Možnost práce na částečný, popř. plný pracovní úvazek.
Nástup dle dohody.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prestižní organizaci v centru Prahy, dobré platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, 4 dny práce z domu, pružnou pracovní dobu
  • firemní stravování, poukázky Ticket Multi, možnost využívat firemních rekreačních zařízení

Profesní životopisy můžete zasílat na e-mailovou adresu: helena.zemlickova@geology.cz
Kontakt: tel. 724 521 319

21. listopad 2018

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy, Korunní 98, Praha 10 hledá

  • Komplexně zajišťuje interní audit organizace dle zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění jako součást vnitřního řídícího a kontrolního systému
  • Odpovídá za vyhledávání a vyhodnocování rizik, poskytuje poradenství
  • Předkládá řediteli doporučení ke zdokonalování kvality, předcházení nebo zmírnění rizik a nápravě slabých míst
  • Sestavuje střednědobý a roční plán auditu

Požadujeme:

  • VŠ/VŠ bak. – nejlépe ekonomického nebo právnického směru, min. 2 roky praxe interního auditora
  •  znalost legislativy a hospodaření příspěvkových organizací, zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a návazných právních norem
  •  dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  •  spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti.
  •  výhodou je certifikace a praxe interního auditora ve veřejné správě.

Práce na plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prestižní organizaci, dobré platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružnou pracovní dobu
  • stravenky, penzijní připojištění/volnočasové poukázky a další benefity.

Profesní životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@zzshmp.cz.

Kontakt: tel. 222 070 371- 2.

19. listopad 2018

Junior interní auditor/ka - centrála Praha

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy?
Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi?
Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?

Tak pojďte k nám.

Co u nás budete dělat
Analyzovat procesy ve společnostech Fio, vyhodnocovat rizika, plánovat a provádět auditní zakázky, poskytovat objektivní a nezávislá ujištění, navrhovat nápravná opatření a sledovat jejich zavádění.

Očekáváme od vás
Vysokoškolské vzdělání (případně studující), znalost anglického jazyka na úrovni min. A2, znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Předpokládáme schopnost samostatné analytické práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci.

Co vám nabízíme
Zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Velkou příležitost pro končící studenty, kteří hledají praxi ve finanční sféře. Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj včetně možnosti získání profesních certifikací. Bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky) a možnost každoročního očkování proti chřipce.

Kontakt
Fio banka, a.s.

Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
www.fio.cz
telefon: 224 346 611
mobil:   724 346 611
email:   personalni@fio.cz

Senior interní auditor/ka - centrála Praha

Vysokoškolské vzdělání, praxi v interním auditu v délce cca 2 let (ideálně ve finanční instituci), znalost auditních standardů a postupů, znalost anglického jazyka na úrovni min. A2, znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Předpokládáme schopnost samostatné analytické práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci.

Zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj včetně možnosti získání profesních certifikací. Bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky) a možnost každoročního očkování proti chřipce.

Kontakt

www.fio.cz