Volná místa

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - NABÍZÍ

Zveřejnění na jeden měsíc je zdarma, za každý další započatý měsíc účtujeme poplatek Kč 500,- + DPH. Inzerci volných míst si můžete objednat u Petry Škvorové skvorova@interniaudit.cz.

18. červen 2019

Interní auditor

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání přijme pracovníka/pracovnici na pozici:
INTERNÍ AUDITOR

Co u nás budete dělat:
Zajišťovat výkon interního auditu a kontroly v celém spektru činnosti organizace.

Hlavní náplň práce:

  • zajištění kontroly realizace opatření přijatých k zabezpečení aktiv organizace ze zvláštním důrazem na aktiva označená jako veřejně nepřístupná;
  • stanovení hlavních směrů kontrolního systému organizace;
  • zpracování návrhu interních auditů a kontrolní činnosti;
  • poskytování odborných informací a metodická pomoc v oblasti finanční kontroly;
  • spolupráce a součinnost při zajišťování externích kontrol a auditů zaměřených na hospodaření s veřejnými finančními prostředky, financování projektů a ostatních aktivit organizace z veřejných prostředků;
  • roční reporting za organizaci o výsledcích finančních kontrol.

Očekáváme od vás:

  • ukončené VŠ vzdělání, praxe v pozici interního auditora-kontrolora,
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
  • základní orientaci v legislativě, zejména pro oblast interního auditu, řídících a kontrolních mechanismů, řízení rizik a ochrany osobních údajů,
  • spolehlivost, důslednost, pečlivost, aktivní a samostatný přístup k práci,
  • trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme vám:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, zdravotní volno, osobní volno)
  • pružnou pracovní dobu
  • zařazení v platové třídě 12 dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění NV č. 263/2018 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru pro výkon práce

Předpokládaný termín nástupu: červenec 2019 / příp. podle dohody
Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice, Jankovcova 933/63

Motivační dopis a strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe zašlete na adresu dimitrova@cermat.cz.

Kontakt:
Andrea Dimitrova
referát personalistiky
mobil: 722 550 625
email: dimitrova@cermat.cz

12. červen 2019

Specialist(k)a interního auditu a kontrol

Plzeňský Prazdroj, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALIST(K)A INTERNÍHO AUDITU A KONTROL - POZICE JE PRO PRAHU A PLZEŇ

Charakteristika pozice:
Baví Vás věci zkoumat a vylepšovat? Dokážete se rychle orientovat v různých procesech a hledat nová řešení?
Do našeho oddělení Interního auditu a kontrol (úsek financí), hledáme nového člena/členku 6členného týmu, který/která bude odpovídat za provedení auditů interních procesů a jejich dokumentaci, dokumentaci interních kontrol, identifikaci klíčových rizik a návrhů opatření pro zlepšení kontrolního prostředí.

Náplň práce:

  • Analýza rizik a kontrol v procesech společnosti, dokumentace a testování interních kontrol
  • Identifikace kontrolních nedostatků, návrh opatření na zlepšení kontrolní prostředí a komunikace vlastníkům procesů
  • Dokumentace testů a auditních nálezů v angličtině

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe v interním nebo externím auditu, popř. ve finančním nebo manažerském účetnictví
  • Pokročilá znalost datových analýz, znalost systému SAP výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování, schopnost týmové spolupráce
  • Analytické myšlení, systematičnost, dobrá schopnost formulace závěrů
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič) a ochota cestovat

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
  • Práci ve společensky odpovědné firmě
  • 5 týdnů dovolené a balíček firemních benefitů (příspěvky na penzijní/životní připojištění, sport a kulturu, zaměstnanecké pivo...)

Ostatní:
Jedná se o zástup za MD/RD

Kontakt:
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Anna Vopravilová
Recruiter
Plzeňský Prazdroj, a.s. | Ovocný trh 8 | 110 00 Praha, Czech Republic
Mobil +420 735 189 248
anna.vopravilova@asahibeer.cz

7. červen 2019

Junior interní auditor/ka - centrála Praha

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy?
Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi?
Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?

Tak pojďte k nám.

Co u nás budete dělat

Analyzovat procesy ve společnostech Fio, vyhodnocovat rizika, plánovat a provádět auditní zakázky, poskytovat objektivní a nezávislá ujištění, navrhovat nápravná opatření a sledovat jejich zavádění.

Očekáváme od vás

Vysokoškolské vzdělání (případně studující), znalost anglického jazyka na úrovni min. A2, znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Předpokládáme schopnost samostatné analytické práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci.

Co vám nabízíme

Zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Velkou příležitost pro končící studenty, kteří hledají praxi ve finanční sféře. Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj včetně možnosti získání profesních certifikací. Bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky) a možnost každoročního očkování proti chřipce.

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
www.fio.cz

telefon: 224 346 611
mobil:   724 346 894
email:   personalni@fio.cz

Senior interní auditor/ka - centrála Praha

Vysokoškolské vzdělání, praxi v interním auditu v délce cca 2 let (ideálně ve finanční instituci), znalost auditních standardů a postupů, znalost anglického jazyka na úrovni min. A2, znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Předpokládáme schopnost samostatné analytické práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci.

Zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj včetně možnosti získání profesních certifikací. Bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky) a možnost každoročního očkování proti chřipce.

Kontakt

www.fio.cz

email:   personalni@fio.cz

6. červen 2019

Ekonom

Fakultní nemocnice v Motole hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

EKONOM

Pracoviště: Odbor vnitřního auditu a kontroly

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru - praxe nejméně 3 roky (orientace v účetnictví, v rozpočtech PO, dotacích, zákoně o finanční kontrole vítána),
  • znalost MS Office,
  • dobrá orientace v legislativě,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • cit pro práci s čísly.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou

Náplň práce: Výkon vnitřního auditu v ekonomické a provozní oblasti.

Kontakt: Ing. Marie Románková, vedoucí odboru
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: marie.romankova@fnmotol.cz.