Volná místa

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - NABÍZÍ

Zveřejnění na jeden měsíc je zdarma, za každý další započatý měsíc účtujeme poplatek Kč 500,- + DPH. Inzerci volných míst si můžete objednat u Petry Škvorové skvorova@interniaudit.cz.

10. květen 2022

Pracovník/pracovnice Oddělení kontroly – Centrála

Fio banka, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici:

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ODDĚLENÍ KONTROLY - CENTRÁLA

Máte zájem podílet se na zlepšování nastavených procesů?
Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi?
Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?
Tak pojďte k nám.

Co u nás budete dělat

  • Analyzovat a kontrolovat interní procesy
  • Navrhovat nápravná opatření a sledovat jejich zavádění
  • Poskytovat součinnost při projednávání návrhů kontrolních zpráv s odbornými útvary/vedením společnosti
  • Vytvářet a zlepšovat metodiku/vnitřní předpisy pro výkon kontrolní činnosti

Očekáváme od vás

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně A2
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Schopnost analytického/kritického myšlení, preciznost, samostatnost a odpovědný přístup k práci
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Praxi ve finanční instituci (výhodou)

Co vám nabízíme

  • Zajímavou a pestrou práci na plný úvazek v centru Prahy
  • Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění (až 500,-Kč měsíčně)
  • Multisport karta (hradí si zaměstnanec, cena 830,-Kč měsíčně)
  • Příspěvek na stravování - stravenkový paušál (61,-Kč za odpracovaný den min. 5 hodin = ekvivalent stravenky v hodnotě 110 Kč)
  • Zaměstnanecký účet s výhodnými poplatky
  • Kontokorentní úvěr s výhodnými sazbami
  • Hypoteční úvěr s výhodnými sazbami
  • Splátkový úvěr s výhodnými sazbami
  • Očkování proti chřipce zdarma
  • Hlídané parkování pro kola přímo pod kancelářemi (centrála)
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, sodobar)
  • Týden volna navíc nad rámec zákonem stanovené dovolené (fakticky 1 týden neplaceného volna + odměna odpovídající týdenní mzdě)
  • Možnost čerpání Home office
  • Služební notebook
  • Služební mobilní telefon
  • Zvýhodněný tarif na telefonování (včetně datového limitu)
  • Úhrady seminářů/školení spojených s výkonem práce
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj včetně možnosti získání profesních certifikací

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika

Tel: 224 346 611
      724 346 894
Email: personalni@fio.cz

4. květen 2022

Interní auditor/auditorka

Správa železnic, státní organizace hledá k doplnění kolektivu odboru interního auditu kandidáta na pozici:

INTERNÍ AUDITOR/AUDITORKA

Pracoviště

  • Dlážděná 1003/7, Praha 1

Možný nástup

  • Ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání

  •  VŠ - dopravní, stavební nebo provozně/ekonomický směr výhodou

Požadovaná praxe

  • praxe v interním auditu nebo na pozici s kontaktem s činností auditu výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
  • orientace v oblasti provozování a provozuschopnosti dráhy nebo stavebnictví výhodou

Požadovaný profil

  • strategické, analytické a koncepční myšlení se schopností kritického hodnocení faktů
  • zodpovědnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost práce v týmu
  • komunikační, vyjadřovací schopnosti a kvalitní písemný projev
  • ochota učit se novým věcem

Náplň práce

  • komplexní výkon interního auditu v provozních oblastech
  • spolupráce na poradenské činnost v oblasti řídících a kontrolních procesů organizace
  • zpracování auditních zpráv
  • projednání závěrů a doporučení z provedeného auditu
  • ověření účinnosti nápravných opatření
  • zpracování stanovisek či informací za odbor interního auditu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod./týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Více informací a možnost odpovědi na inzerát: ZDE.

27. duben 2022

Interní auditor (M/Ž)

Přidejte se k nám a odstartujte svou kariéru ve Skupině ČEZ. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

Co u nás budete dělat?

  • coby člen Group auditu budete provádět audity v desítkách společností Skupiny ČEZ, zejména ve strategických oblastech jejich působení (výroba elektřiny z klasických a obnovitelných zdrojů, distribuce a prodej elektřiny, těžba, ESCO business a další), a to napříč všemi podnikovými procesy (zákaznické služby, nákup, prodej, investice, finance, obchod, logistika, bezpečnost, ochrana, péče o majetek, komunikace, lidské zdroje, IT a další)
  • konzultační činnost a účast na projektech ve Skupině ČEZ (Quality Assurance)
  • spolupráce na prošetřování podnětů z etické linky Skupiny ČEZ (compliance procesy)

Bez čeho se neobejdete?

  • vysokoškolské magisterské vzdělání
  • praxe v oblasti auditu min. 2 roky (IA, finančního, forenzního nebo jiný relevantní druh), zkušenost z „velké 4“ výhodou
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • upřednostňujeme také znalost německého jazyka slovem a písmem
  • dobrá znalost práce s MS Office (MS Excel, Word, PowerPoint), praxe s datovými analýzami výhodou
  • zodpovědnost, schopnost vytvořit si vlastní názor
  • preciznost, logické uvažování, obecný rozhled a zvídavost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • vysoké morální a etické standardy

Proč k nám?

  • zajímavé platové podmínky
  • příležitost různorodé, zajímavé a samostatné práce
  • práce v příjemném kolektivu
  • realizace auditní činnosti i v zahraničí
  • možnost osobního rozvoje
  • pružná pracovní doba (37,5 hodiny týdně)
  • rozsáhlá nabídka benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění, zaměstnanecká telefonie i pro rodinné příslušníky a v neposlední řadě firemní školka.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Firemní akce
Více informací a možnost odpovědi na inzerát: ZDE.