Tří liniový model obrany s důrazem na IT
17.9.2026 - 17.9.2026
variabilní symbol: 26233
ÚROVEŇ
Pro všechny úrovně.
URČENO PRO
Seminář vhodný pro široké publikum jako úvod do problematiky řízení rizik a nastavení vnitřního kontrolního systému.
CÍL SEMINÁŘE
Přiblížit tří liniový model obrany, problematiku řízení rizik a nastavení vnitřního kontrolního systému.
OBSAH SEMINÁŘE
- Řízení rizik a přístupy k řízení rizik.
- Tří liniový model obrany, jeho výhody, nevýhody, omezení.
- Vazba na řídící kontrolní systém (ŘKS).
ROZVRH SEMINÁŘE
09:00 - 11:00
Ing. Iva Vondrová
Ing. Iva Vondrová
Five Crafts, s. r. o.

Iva Vondrová působí v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti. Během své kariéry získala zkušenosti v bankovním sektoru, poradenských společnostech, korporátním prostředí i fintech startupu. Zastávala vedoucí IT pozice, ale podílela se i na samotném delivery, v praxi si prošla všemi třemi liniemi obrany.
Specializuje se na IT a cyber governance, regulatorní problematiku a transformační či implementační projekty. Díky zkušenostem z různých typů organizací dokáže propojovat strategický pohled managementu s praktickými potřebami byznysu i IT týmů.
Vedle profesní činnosti se aktivně věnuje podpoře žen a dívek v technických oborech a snaží se bořit přetrvávající stereotypy. Ve volném čase ráda cestuje, poznává nové kultury a sportuje. Je také mezinárodní rozhodčí stolního tenisu.
Cena semináře
Cena člen (webinář): 1 750,- Kč bez DPH (2 118,- Kč s DPH)
Cena nečlen (webinář): 2 250,- Kč bez DPH (2 723,- Kč s DPH)
