Vzdělávání Dlouhodobé vzdělávání Univerzita interního auditu (UIA) Program

Program

Celý program se skládá z 5 týdenních bloků. Čtvrtý až pátý týden budou doplněny v příštím období.

I. TÝDEN 4. - 8. dubna 2022

1. den
9:00 - 12:00
Ing. Rodan Svoboda, CIA, CICA, CRMA (Eurodan)

 

Principy interního auditu

1. den
13:00 - 16:00
Ing. Rodan Svoboda, CIA, CICA, CRMA (Eurodan)

 

Standardy interního auditu

2. den
9:00 16:00
Ing. Ladislav Rafaj, CIA (Matador SK)

 

Techniky a nástroje interního auditu
Sběr dat

3. den
9:00 - 12:00

 

Zpráva auditní zakázky
3. den
13:00 - 16:00
Ing. Martin Dohnal (innogy)
T Komunikace výsledků / zpráva
4. den
9:00 - 12:00
Ing. Rodan Svoboda, CIA, CICA, CRMA (Eurodan)
Typy auditních projektů.
Konzultace.
4. den
13:00 - 16:00
Ing. Rodan Svoboda, CIA, CICA, CRMA
Pracovní dokumentace.
Auditní názor.
Hodnocení relevance a kompletnosti evidence.
5. den
9:00 - 12:00

Ing. Petr Stejskal (PwC)

Využití datové analýzy v interním auditu.
Audit robotiky.
5. den
13:00 - 16:00
Ing. Pavel Vácha, CSc., CIA, CRMA (ČEPS) - Odborný garant UIA
Závěrečné vyhodnocení 1. týdne

II. TÝDEN 23. - 27. května 2022

1. den
9:00 - 16:00
Mgr. Filip Zelingr (Letiště Praha)

 

Risk management

2. den
9:00 - 12:00
PaedDr. Ing. Robert Prorok

 

Rizika interního auditu

2. den
13:00 16:00
Přemysl Mika (Symphera)

 

Projektové řízení

3. den
9:00 - 16:00
Mgr. Petr Barnat, MBA (ČEZ)

 

Plán auditního projektu / projektového řízení auditního projektu
Workshop - A
4. den
9:00 - 16:00

T Účetnictví pro audit (základní koncept, využití pro audit)
5. den
9:00 - 12:00
Ing. Ladislav Tyll, Ph.D. (Tyllco)
Účetnictví pro audit (manažerské účetnictví)
5. den
13:00 - 16:00
Ing. Pavel Vácha, CSc, CIA, CRMA - odborný garant UIA
Závěrečné vyhodnocení 2. týdne

III. TÝDEN 13. - 17. června 2022

1. den
9:00 - 12:00
Ing. Bc. Simona Székelyová, MBA (NAKIT)

 

Auditní zakázky ve veřejné správě

1. den
13:00 - 16:00
Bc. Ivo Středa (Moneta Money Bank)

 

Zaměření auditů, design kontrol a koncipování auditních závěrů

2. den
9:00 -  12:00
Tomáš Hořejší (Moneta Money Bank)

 

Podvody, forenzní audit

2. den
13:00 - 16:00

 

Kvalita IA (KPI, řízení IA, supervize, průběžné monitorování, self assessment, QAR a příprava na něj, využití)
3. den
9:00 - 16:00
Ing. Igor Barva (Rogit)
T Nástroje IA - ERP/IA tools/MS Office/ACL/IDEA
3. den
13:00 - 16:00
Ing. Igor Barva (Rogit)
IT - /vývoj, změnové řízení/ITIL
4. den
9:00 - 12:00
Ing. Richard Michálek (nezávislý konzultant)
IT/kontrolní koncept
4. den
13:00 - 16:00
Ing. Richard Michálek (nezávislý konzultant)
IT/řízení, infrastrukturaara
5. den
9:00 - 12:00
Ing. Richard Michálek (nezávislý konzultant)
IT/IT auditing, COBIT (praktické provedení IT auditu)
5. den
13:00 - 16:00
Ing. Pavel Vácha, CSc, CIA, CRMA - odborný garant UIA
Závěrečné vyhodnocení 3. týdne