Vzdělávání Lektoři ČIIA Detail lektora

Hladká Pavla

ACFE

 Hladká Pavla

Pavla Hladká je předsedkyní a spoluzakladatelkou české pobočky ACFE. Současně působí jako Executive Director oddělení Vyšetřování podvodů a řešení sporů společnosti EY na Slovensku. Má více než 17 let zkušeností s poskytováním auditorských a forenzních služeb široké škále klientů, zejména z korporátní sféry, ale i institucím veřejného sektoru.
Zaměřuje se na prevenci podvodného jednání, posuzování rizik podvodů a zavádění opatření proti podvodnému jednání, nastavování compliance programů, vyšetřování podvodného jednání, data mining, forenzní prověrky účetních dat, forenzní due diligence, vyšetřování střetů zájmů, podpory při řešení sporů apod. Řídila řadu forenzních projektů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Velké Británii, na Ukrajině, v Chorvatsku, Slovinsku a Rumunsku.
Vystudovala ekonomii na Ekonomické univerzitě v Bratislavě a získala tituly MBA a LL.M. z Nottingham Trent University. Je certifikovaným vyšetřovatelem podvodů (CFE) a obdržela osvědčení Certified Governance, Risk, Compliance Professional (CGRCP), Certified Internal Control Management Professional (CICMP) a Certified Sarbanes-Oxley Professional (CSOXP). 


ostatní lektoři