Vzdělávání Lektoři ČIIA Detail lektora

Bican Daniel

ACFE

 Bican Daniel

Daniel Bican je místopředsedou české pobočky ACFE. Zároveň je Partnerem oddělení Vyšetřování podvodů a řešení sporů společnosti EY zodpovědným za region střední a jihovýchodní Evropy. Má 19 let zkušeností s poskytováním auditorských a forenzních služeb široké škále klientů. Specializuje se na poskytování forenzního poradenství, pomoc při vyšetřování podvodů a na zavádění preventivních programů k zabránění podvodům v nadnárodních společnostech v celé řadě odvětví.
V rámci vedení forenzních a compliance týmů v řadě evropských zemí byl také vedoucím významných mezinárodních projektů při vyšetřování podvodů, korupce a porušování regulatorních požadavků u lokálních společností i nadnárodních skupin. Po vystudování Vysoké školy ekonomické oboru management působil před příchodem do EY v auditorských společnostech Andersen a Deloitte v České republice a Německu.
Kromě jiného je držitelem mezinárodních kvalifikačních certifikátů v oblasti forenzního auditu, praní špinavých peněz, interního a finančního auditu auditu (CFE, CAMS, CIA, FCCA). 


ostatní lektoři