Vzdělávání Lektoři ČIIA Detail lektora

Ing. Michálek Richard

Ing. Michálek Richard

Celkem více než 20 let praxe v oblasti návrhu koncepcí, strategií a řízení informační bezpečnosti, business continuity a krizového řízení. Řešení problémů a řízení bezpečnostních incidentů. Design sítí, informačních systémů a komplexních bezpečnostních opatření, školení a vedení týmu.
9 let praxe v oblasti bezpečnosti systémů a sítí, systémové integrace a administrace, návrhy komplikovaných sítí a systémů včetně bezpečnostních opatření, designu hardwaru, výběru vhodného softwaru, designu a konfigurace síťového prostředí včetně řízení implementace a vedení týmu specialistů a mnoho zkušeností nasbíraných ve významných projektech realizovaných zejména pro bankovní sektor.
Dále 11 let praxe s budováním systémů řízení informační bezpečnosti, business continuity a krizového řízení zakončené úspěšnou certifikací společnosti dle standardu ISO 27001. Manažerské zkušenosti s vedením týmů specialistů, bezpečnostních projektů, provádění analýz rizik, definování konceptů, vedení bezpečnostních programů a projektů. Určování a naplňování strategie informační bezpečnosti a business continuity. Provádění odborných tréninků, školení a přednášek na konferencích. 


ostatní lektoři