Vzdělávání Konference a workshopy Národní konference Ostrava 2019 O konferenci

O KONFERENCI

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

národní konference ČIIA letos proběhne v metropoli Slezska, „bo Ostrava je region razovity", když se ve dnech 23. – 24. října 2019 setkáme v příjemném prostředí hotelu Clarion.

Program konference se nese v duchu žhavých témat roku 2019 a název Colors of Audit vybízí k tomu, abychom se nechali zaujmout a pohltit barevnou paletou témat a osobností. Podělí se s Vámi o poznatky z aktuálních oblastí, např.:

  • kybernetická bezpečnost a bezpečnostní audit - sociální inženýrství & phishing,
  • organizační kultura,
  • benchmarking monitoringu nápravných opatření,
  • agilní řízení,
  • robotizace, digitalizace a automatizace,
  • compliance program.
Další barevný odstín přidá vystoupení zahraničního hosta, Michala Wiznera, zkušeného interního auditora z Polska. Pozitivní energii zajistí pohled hlavního ekonoma České spořitelny Davida Navrátila a odbornou část konference uzavře příběh bývalého konzultanta, poté interního auditora (ocenění za inovaci v interním auditu v roce 2016), nyní obchodního ředitele OKD Petra Hanzlíka.

Významnou a nedílnou součástí této konference budou opět vzájemná setkání a výměna zkušeností se známými nebo novými kolegy v interním auditu.

Věříme, že si vyberete z bohatého zážitkového programu během prvního konferenčního odpoledne. Zajistíme 3 varianty místních specialit – návštěvu Dolních Vítkovic, Landek Parku s muzeem hornictví a společnosti Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal).

Ať už sfáráte do podzemí, nebo se necháte okouzlit vysokou pecí, rozhodně si nenechte ujít populární program Číše vína. Tentokrát s vystoupením kapely Partyleaders, diskotékou a nepřetržitou vlnou networkingu a barevné hudby.

Jako obvykle zajistíme přepravu, tentokrát konferenčním vlakem z Prahy a zpět po ukončení konference do Prahy.

Rádi se s Vámi setkáme, tak neváhejte a přijeďte za námi (nebo s námi) do Ostravy, určitě nám bude „fajně".

O aktuálních informacích Vás tradičně budeme informovat prostřednictvím webu www.interniaudit.cz.

Tomáš Pivoňka
prezident

Zuzana Háková
viceprezidentka

Michal Čup
člen Rady

Jitka Kazimírová
členka Rady

Dana Ratajská
členka Rady

Daniel Häusler
ředitel kanceláře