Vzdělávání Konference a workshopy Národní konference Harrachov 2022 O konferenci

O KONFERENCI

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

prosím přijměte pozvání k tomu, se společně s námi dotknout krkonošských horizontů interního auditu na stejnojmenné národní konferenci "Horizonty interního auditu", kterou jsme pro vás připravili v příjemném prostředí hotelu OREA Resort Sklář v Harrachově ve dnech 13. - 14. října. 2022.

Jelikož předcházející doba dvou let nepřála vzájemnému osobnímu setkávání, témat k diskusi a čerpání nových námětů je mnoho a do programového schématu konference bylo z čeho vybírat. Konkrétně jsme se zaměřili na 3 tematické okruhy, které jsou v současné době pro interní auditory aktuální:

  • personální řízení (nejen) v interním auditu,
  • problematika ESG a
  • role interního auditu v projektech.
Nezapomněli jsme ani na účastníky z veřejné správy, pro které jsme připravili samostatnou sekci a prostor budeme věnovat i odlehčeným tématům osobního rozvoje, relaxaci a kouzlu osobního koučinku.

Věříme, že si také vyberete z bohatého zážitkového programu během prvního konferenčního dne. Vybírat můžete ze 3 variant místních ochutnávek - návštěvy sklárny Novosad a syn, Hornického muzea nebo komentované procházky k Mumlavským vodopádům.

Významnou a nedílnou součástí této konference budou opět vzájemná setkání a výměna zkušeností se známými nebo novými kolegy v interním auditu.

Jako obvykle zajistíme přepravu konferenčním autobusem tentokrát z Prahy a zpět po ukončení konference do Prahy.

Těšíme se na setkání s vámi, tak neváhejte a přijeďte za námi nebo pojeďte s námi do Krkonoš sdílet horizonty interního auditu.


Michal
Čup

Daniel
Häusler

Jiří
Jelínek

Jan
Kovalčík

Tomáš
Pivoňka

Dana
Ratajská

Filip
Zelingr

O přípravě konference vás tradičně budeme informovat prostřednictvím webu www.interniaudit.cz.