8. leden 2019

Nový CCMS systém

V brzké době spustí Mezinárodní institut interních auditorů (The IIA) nový CCMS systém, jehož inovace pomůže zjednodušit certifikační proces.
Abyste do nového systému CCMS získali přístup, je nutné aktualizovat Vaši stávající e-mailovou adresu ještě před zmíněnou změnou.

Doporučujeme proto se nejlépe do 15. 2. 2019 přihlásit do stávajícího systému CCMS a ve Vašem účtu uvést jako primární e-mailovou adresu tu, kterou opravdu využíváte a která je tedy aktuální. Primární adresu jednoduše změníte v nabídce Home – Update Personal Info – E-mail Adresses – Primary E-mail Adress + Verify E-mail Adress – zde zadejte svou primární e-mailovou adresu, kterou do druhé kolonky následně potvrďte. Až budete mít svou e-mailovou adresu zadanou, klikněte na tlačítko Submit v dolní části stránky. Následně se v horní části objeví potvrzující informace o tom, že Vámi zadané údaje byly úspěšně uloženy. Tímto je Vaše aktuální primární e-mailová adresa nastavená. Pokud máte v CCMS nastavenou e-mailovou adresu, kterou využíváte, není potřeba podnikat žádné kroky.

V případě, že by zůstala u Vašeho účtu uvedená primární e-mailová adresa, kterou nevyužíváte nebo do ní již nemáte přístup, neměli byste již možnost se do nového systému CCMS přihlásit.

S případnými nejasnostmi kontaktujte slečnu Bezouškovou (Mobil +420 731 157 250, Tel. +420 222 263 761).

ostatní novinky