30. květen 2022

5 aspektů, které je potřeba zhodnotit při nákupu softwaru pro interní audit

Představujeme vám společnost Wolters Kluwer, která se stala hlavním partnerem podzimní národní konference ČIIA „Horizonty interního auditu“, a její revoluční software TeamMate+ Audit.

Při nákupu softwaru pro interní audit je důležité porovnat několik oblastí. Je samozřejmé, že musíte hodnotit i rozpočet, nicméně implementace nástroje jen kvůli jeho ceně by mohla být z dlouhodobého hlediska dražší, zvlášť pokud povede k nižší kvalitě auditu. Pokud je například obtížné sdělovat auditní data, mohou zúčastněné strany přehlédnout určitá rizika, která by mohla organizaci poškodit.

Silný software by měl zefektivnit plánování auditu a usnadnit sdílení auditních zpráv, aby na základě auditních zjištění mohlo jednat nejen oddělení interního auditu, ale i organizace jako celek. Při nákupu softwaru pro interní audit je tedy důležité také zkontrolovat, jak se jednotlivé produkty porovnávají v různých kategoriích. Více informací najdete v článku ZDE.

TeamMate je přední světový software pro správu auditu, který způsobil revoluci v auditních odděleních všech velikostí. Připojte se ke spokojeným uživatelům i vy a objevte tak výhody, které software TeamMate+ Audit nabízí.
Krátké demonstrační video je k dispozici ZDE.

ostatní novinky