NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY ČIIA

S radostí vám oznamujeme, že jsme provedli kompletní redesign našich webových stránek a nyní vám představujeme zbrusu nový web s moderním grafickým designem a novou strukturou. Tento krok logicky navazuje na loňský rok, ve kterém jsme implementovali nové logo a zařadili se tak po bok Mezinárodního institutu interních auditorů i většiny národních institutů se sjednocenou vizuální identitou.

Věříme, že nový web bude přinášet mnohem lepší a přehlednější zážitek pro vás, naše členy a klienty. Nová struktura webu byla navržena tak, aby usnadňovala přístup k důležitým informacím, a abychom vám poskytli co nejlepší služby a podporu.

Těšíme se, že vám náš nový web bude sloužit co nejlépe a budeme rádi za vaše ohlasy.


PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ DO NOVÝCH UŽIVATELSKÝCH PROFILŮ

Na nových webových stránkách jsou připraveny pro členy ČIIA nové uživatelské profily, kde bude nutné si obnovit heslo. Důvodem je, že na původním webu bylo použito jiné nastavení informačního systému (frameworku) a stávající hesla členů nebylo možné propojit s novými uživatelskými profily v rámci nového informačního systému. Žádáme všechny členy ČIIA, aby si zajistili obnovu svého hesla na odkazu níže. Současně vás ujišťujeme, že hesla budou i nadále dostatečně zabezpečena, a to prostřednictvím hashovacích algoritmů. Děkujeme za pochopení.

ODKAZ NA OBNOVU HESLA: ZDE.
Uživatelské jméno je ID člena nebo email. V případě dotazu na vaše ID nás neváhejte kontaktovat.

Po přihlášení do uživatelského profilu je možné jednoduše nastavit, které údaje budou zveřejněny k náhledu pro ostatní členy ČIIA v členské sekci. Primárně je nastaveno zveřejnění příjmení, jména a titulů. Ostatní údaje nejsou zveřejněné a je jen na vás, které další údaje uvidí ostatní členové Institutu.