25. březen 2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení členové, interní auditoři,

ačkoli je v současné době pozastavena prezenční forma vzdělávání, my nezahálíme a snažíme se na nastalou situaci reagovat.

V první řadě hledáme nové termíny pro aktuálně vypsané kurzy a semináře, které byly naplánovány pro tyto dny a týdny. Zároveň kontaktujeme lektory, abychom pro vás připravili atraktivní nabídku podzimních seminářů a věříme, že v tomto období se na ČIIA budeme moci setkávat. Pokud se vy sami chcete zapojit do vzdělávacích aktivit nebo máte nápady, jak naše kurzy a semináře vylepšit, neváhejte se na nás obrátit.

Současně také od dubna chystáme nabídku několika on-line seminářů, abychom s vámi zůstali v kontaktu. Věříme, že do budoucna se tyto formy vzdělávání „na dálku“ osvědčí a budou pevnou součástí nabízených produktů a služeb ze strany ČIIA. On-line semináře, webináře nebo e-learningové kurzy mají budoucnost a rádi je do nabídky zařadíme.

Již nyní zasíláme malou ochutnávku od naší oblíbené lektorky paní Hany Ondruškové, která si pro vás připravila krátké video na téma zvládání stresu a emocí. Video je ke shlédnutí – ZDE.

Současně připomínáme, že na webu máte k dispozici dva video rozhovory s odborníky na oblasti HR a vyšetřování podvodů – ZDE.

Zachovejte nám přízeň v tomto složitém období.

Michal Čup, viceprezident ČIIA
Daniel Häusler, ředitel kanceláře ČIIA

ostatní akce